اطلاعیه درخصوص دُز دوم سینوفارم برای پزشکانی که پیامک دریافت نکرده‌اند

سلامت نیوز: اگر احیانا فردی از اعضای سازمان وجود دارد که واکسن سینوفارم دوز اول را از طریق سازمان در ماه‌های اخیر دریافت کرده و دوز دوم را دریافت نکرده است و هنوز پیامک دریافت نکرده است اطلاعات خود را به شماره 09128349476 واتس اپ کند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از سازمان نظام پزشکی، به این وسیله به اطلاع کلیه اعضا سازمان می رساند برای اکثریت قریب به یقین اعضای سازمان که از طریق سازمان نظام پزشکی دوز اول واکسن سینوفارم خود را دریافت کرده اند برای دریافت دوز دوم پیامک محل و زمان ارسال شده است. اگر احیانا فردی از اعضای سازمان وجود دارد که واکسن سینوفارم دوز اول را از طریق سازمان در ماه های اخیر دریافت کرده و دوز دوم را دریافت نکرده است و تاکنون پیامک دریافت نکرده است مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و کد ملی و شماره نظام پزشکی خود را تا ساعت 12 امشب 9 تیرماه 1400 به شماره 09128349476 واتس اپ کند.

با توجه به اینکه بسیاری از افرادی که پیامک دریافت کرده اند، گروهی از افرادی که واکسن های دیگر دریافت کرده اند و افرادی که توسط مراکز بهداشت یا دانشگاه ها واکسن دریافت کرده اند هم اقدام به ارسال پیام به این شماره واتس اپ کرده اند از همه درخواست می شود فقط در صورت داشتن شرایط فوق الذکر و دریافت نکردن پیامک مشخصات خود را واتس اپ کنند.

طبیعی است که افرادی که در گروه های دیگری جای دارند و واکسن دریافت نکرده اند در صورت ارسال پیام به این شماره واتس اپ هم روند رسیدگی به جاماندگان دوز دوم سینوفارم را مختل می کنند و هم در روند ثبت اطلاعات خود ایجاد مشکل می کنند و قطعا در آینده از این باب متضرر خواهند شد.

مجله پزشکی خرزنج

درباره ی Sropcr0045809

مطلب پیشنهادی

پایان پرونده جنجالی وقف جنگل‌های آق‌مشهد

سلامت نیوز: در هفته‌های پایانی دولت دوازدهم، پس از یکسال گره کور یکی از پیچیده‌ترین …